|

Libajuuksuritele on ilusalongide uksed avatud!

Eelmisel kuul lõppes juuste värvimise protseduur ühele kliendile väga õnnetult, juuksed murdusid. Asja uurima hakates tuli välja väga palju inetut ja seda just juuksuri käitumises. Kõigele lisaks selgus, et tegemist ei olegi juuksuriga. Salong lubas kliente teenindama inimese, kes teadis juuksuritööst täpselt nii palju kui oli juuksurisalongis viibides näinud. Ta küll proovis end ühe juuksuri õpilaseks tituleerida, aga viimane seda omaks ei võtnud.

Isehakanud spetsialist oli läbinud paar kergemat sorti juuksepikenduste koolitust ja tundis end tõelise tegijana ning salongijuhile oli see täiesti piisav, et oma kliendid tema hoolde usaldada.

Umbes samal ajal saabus Juuksurite Ühendusele kiri kliendilt, kes uuris, kuidas saada aru, kas juuksur on tõesti koolis käinud või mitte. Seekord jäime vastuse võlgu, aga enam see nii ei ole.

Nüüd saavad Juuksurite Ühenduse liikmeks astuda ainult juuksuri algõppe läbinud mehed ja naised, kes töötavad juuksurite või barberitena. Enam ei ole liikmete hulgas ka kollektiivliikmeid ehk salonge ja seda just põhjusel, et meil peab olema ülevaade, kes kannab tiitlit Juuksurite Ühenduse liige. Iga liige saab liikmelisust tunnistava märgi, et oma liikmelisust avalikult esitleda.

Oma liikmete salonge, toetajaliikmete professionaalseid juuksebrände ning e-poode soovitame ka edaspidi oma lehel suurima hea meelega avalikult .

Meie koduleht on saanud uue välimuse ja uue sisu. Järk järgult muutub see kohaks, kus  juuksur saab kuulata just talle mõeldud podcaste, lugeda erialaseid artikleid, läbida minikoolitusi, vaadata videoid toimunud sündmustest, soetada soodustusega pileteid meie korraldatud üritustele jne. Palju põnevat lisandub sinna veel sellel kuul. See sisu on kätte saadav ainult Ühenduse liikmetele.

Kuidas Juuksurite Ühenduse liikmeks saada?

Kui oled välja õppinud juuksur ja töötad erialal, siis tee nii:

Logi lehele www.juuksuriteuhendus.ee

Vajuta üleval paremas nurgas olevale menüü osale LOGI SISSE.

Vali nupp registreeri ja loo endale konto

Järgnevalt vali TEGEVUSED – POOD- LIIKMEMAKS 55.-

Täida ära ankeet ning tasu aastane liikmemaks.

Aktsepteerime nii koolitunnistusi kui ka meistri juures õppimist. Mõlemal juhul palun ankeeti märkida kus ja millal see toimus. Kutsetaseme olemasolul (tehtud on ametlik kutseeksam) tuleb märkida lihtsalt kutsetase. Kontrollime selle olemasolu Kutseregistris

Aastane liikmemaks on 55 eur. Võimalik on saada ka kasutusõigus 1 kuu hinnaga 27 eur

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.