ProBeaute uudised


GLYNT on selle sügise suurima teleprojekti Tantsud Tähtedega soengupartner

Pärast 11-aastast pausi taas toimuv megassaade Tantsud Tähtedega on jõudmas finišisse, olles pakkunud sel korral üliägedat showd ning erakordselt kõrge kvaliteediga tantsunumbreid. Meie turul suhteliselt uus, kuid end juba edukalt tõestanud Saksamaalt pärit profibränd GLYNT, mille portfellis on ka juuksevärvi- ja hooldustooted, on oma viimistlusvahenditega Tantsud Tähtedega tagalavas soengutiimi käsutuses.

GLYNT juukselakid, -geelid, -vahad, -vahud ning -kreemid aitavad luua võistlejatele soenguid, mis on efektsed, peavad vastu hoogsale tantsutempole ning on piisavalt paindlikud, et soeng poole saate peal vajadusel täiesti teistsuguseks muuta. Siin mõned näited erilistest ja pilkupüüdvatest look’idest, mis on valminud GLYNT viimistlustoodete abil. Kui tekkis huvi GLYNT brändi vastu, siis rohkem infot SIIN!


KEVIN.MURPHY tõi turule uue kergvärvi COLOR.ME GLOSS

Loe blogist, mis teeb COLOR.ME GLOSS’IST täiesti erilise toote ja saa teada, miks täpsemalt on hooldav kergvärv tänapäeva kiire elutempo juures ülipraktiline valik nii juuksurile kui ka lõppkliendile.
Etteruttavalt olgu isu tekitamiseks mainitud niipalju, et tegu on innovaatilise happelise kergvärviga, mis lisaks värvile annab juustele erakordse läike, taastab neid tänu spetsiaalsele KM.BOND² tehnoloogiale, niisutab juukseid sügavuti ning parandab neid iga kasutuskorraga.

Juuksur-stilist ja koolitaja Risto Pillaroo ütleb uut tooteliini kommenteerides, et portfell sisaldab endas 30 värvitooni, mis kõik on omavahel segatavad ja annavad võimaluse luua mistahes moetoone, olgu need siis julgemad ja loomingulised või klassikaliselt neutraalsed ja mahedad. 
Loe lähemalt blogist, mis on leitav SIIN!


Davines toetab traielisõitjat Keity Meierit

Esimese hooga võib tekkida küsimus, mis ühendab juuksemaailma profibrändi Davinesi ning Eesti parimat trikimootorratturit Keity Meierit, kes muuhulgas on teinud hulljulge sõidu üle Emajõe kaarsilla ning hüpanud 117 m kõrgusel Swissôteli ühelt katuselt teisele, tehes sellega omamoodi maailmarekordi. Keity on naisena traielimaailmas kindlasti eriline, ta on tulevikkuvaatav, üha arenemas ja uusi väljakutseid otsimas. Nagu ka Davines brändina – pidevalt täiendatakse tooteliine, tuuakse välja uusi tooteid, kaasajastatakse pakendidisaini.

Kui Davines oleks isiksus, siis oleks tal Keity Meieriga sarnane DNA – mõlemad ajavad sihikindlalt, stiilselt ja kvaliteetselt oma asja. Aga see pole veel kõik. Vähesed teavad, et traielisõit on juba praegu kõige väiksema ökoloogilise jalajäljega täiskasvanute motosport, kuid ka sel alal otsitakse veel keskkonnasõbralikumaid alternatiive elektritsiklite näol. Davinesi jaoks on mure meie planeedi heaolu pärast ning jätkusuutlikkus olnud pikka aega teemad, mille pärast on südant valutatud ning palju erinevaid tegevusi ja projekte üle maailma ellu viidud. Vaata videot ja saad teada, kui inspireeriv inimene on Keity ning näed, kuidas Davinesi brändijuht Priit profi juhendamisel traielisõitu nautis.

Video on vaadatav SIIN!


Uudis OLAPLEXILT neile, kelle jaoks ainult parim on piisav

OLAPLEX on toonud turule uue profitoote Broad Spectrum Chelating Treatment, mis on täiesti uut tüüpi laiatoimeline süvapuhastv hooldus. See tungib läbi juuksekutiikuli kuni korteksikihini, puhastades juuksed ja ka peanaha ülitõhusalt, säilitades seejuures juukses olulised valgud ning jättes need niisutatuks. Juustest on tavavahenditega raske välja tuua erinevaid raskemetalle, mineraale, kloori, keskkonnasaastet, vase- ja kaltsiumijääke.

Lisaks sisaldab see vahend, nagu ka kõik ülejäänud OLAPLEXI tooted patenteeritud OLAPLEX Bond Maintenance tehnoloogiat – spetsiaalset taastavat toimeainet. Kuna juuksed saavad korraga nii süvapuhastatud kui hooldatud, siis suurendab see ka kõigi keemiliste teenuste ja töötluste tõhusust ja tagab terved, säravad ning kergesti käsitletavad juuksed. Just seepärast sobib OLAPLEX Broad Spectrum Chelating Treatment neile juuksuritele ja klientidele, kes lepivad vaid parima tulemusega. Vaata videost, mida arvab uuest tootest juuksur Eneli Rannik, OLAPLEX esindussalongi juht jaomanik.
 
Video on vaadatav SIIN!


Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.