Värvist ja juuksurielust Katrin Tähega

Podcast on salvestatud veebruaris 2020.
Katrin Täht ja Keete Viira vestlevad värviteenusest ja juuksurielust. Katrin on juuksur, kes nimetab end õigustatult koloristiks. Tal on olnud südikust spetsialiseeruda ühele kindlale teenusele

veebruar 2020. Keete Viira vestleb Katrin Tähega

Ma olen hästi kriitiline enda töö suhtes. Isegi, kui mu klient on ülirahul, mina näen ikka, et oleks võinud selle veel paremini teha. Enda sisse jääb see kraapima kuigi tean, et andsin maksimumi. Võib-olla niisugune sisemine piitsutamine on see, mis paneb iga korraga rohkem pingutama.

Minu arust on see väga tänuväärt, kui juuksur tunnistab et, ta ei ole seda protseduuri väga palju teinud, aga teab väga head spetsialisti, kes oskab seda filigraanselt teostada. Igale asjale ei pea alati jah ütlema.

Alguses venitas nende värvitehnikate kasutamine töö aja viie tunniseks, aga siin ongi küsimus, kas harjutada ja areneda või teha tööd vanamoodi edasi. Oma koolitustel räägin, kuidas neid värvitehnikaid mugandada. Näiteks teed juurevärvile lisaks näoäärde money piece helenduse.

Jah, vahel on raske tõusta, sest keha on väsinud, aga mitte sellepärast, et ma ei tahaks seda tööd teha. Ma ei vahetaks seda ametit  küll mitte millegi vastu. Endise kontoriinimesena tean, millest räägin.

Juuksuriamet pole see, mida õppida selleks, et on olemas mingi oskus ja võib olla kümne aasta pärast läheb vaja.  Et selles vallas tasemel olla pead seda tegema suure pühendumusega.

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.