Kõige popim juukselõikus Tik tokis Wet Mop

Nime Wet Mop taha peidab end shag-stiilis juukselõikus, kus pikemate ja kandilisemate kihtidega antakse rõhk külgedele. Kihilisus annab soengule kohevuse ja liikuvuse ning lokkis või tihedate ja sirgete juuste puhul loovad juuksed ise vajaliku kuju.
Sellise lõikuse puhul tasub peale kääride kasutada ka nuga, et loominguliselt lähenedes anda raskus õigesse kohta ning tekitada õige kandiliselt ümar kuju.

Viimistlemiseks vajab see lõikus lihtsalt ühte head toodet. Üks enim soovitatud toode on meresoola spray või kreem. See tuleb kanda niisketele juustele ja laste juustel õhu käes kuivada. Kui on kiire, siis aitab difuuser, kuid õige “look” saavutatakse, kui lasta juustel loomulikult kuivada.

Tegemist on trendika ja stiilse lõikusega, kuid kliendid peaksid enne selle lõikuse proovimist kaks korda järele mõtlema, sest paari nädala pärast näeb see sõna otseses mõttes välja nagu mopp.

Vaata ka: Kuidas lõigata Shagi

https://www.tiktok.com/@joshlamonaca/

Juuksur, tule astu Juuksurite Ühenduse liikmeks ning saad ligipääsu tasulisele sisule + hulgaliselt soodustusi! HTTPS://JUUKSURITEUHENDUS.EE/PRODUCT/AASTANE-KASUTUSKORD/

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.