|

Tutvud meie uue toetajaliikmega – Hairbase!

Hairbase on kolm aastat tegutsenud Eesti pereettevõte, mis toob maale erilisi juuksetarvikuid. Algselt said neid erilisi ja omapäraseid tooteid nautida Soome juuksurid, aga 2021 sügisel avati e-pood ka Eesti juuksuritele. Valikus on erinevad kvaliteetsed Itaalia brändid. Firma üht omanikku tunti alles hiljuti kui Tallinna ja ka kogu Eesti nõutumat blondide spetsialisti. Tänu temale on Hairbase tootevalikus ainult parimad ja kvaliteetsemad tooted, mis reaalselt ka töötavad.

Näiteks on Hairbase enim müüduimaks tooteks Milaton Professional värvid, mis on madala-ammoniaagi sisaldusega, mille koostisse kuuluvad erinevad õlid ning mis sobivad ideaalselt just tõelisele blondide spetsialistile.
Mila Professional värvisarjale lisaks on valikus ka sama brändi meeletult heade lõhnadega erilised salongitaseme viimistlustooted. Teiseks müügihitiks on olnud Mila Latte mask, mis on nii hea lõhnaga et lausa tahaks maitsta! Mila tooted on hea hinna-kvaliteedi suhtega.

Teiseks on Hairbase toonud Eesti turule luksusliku salongihooluse sarja – pH laboratories.
pH laboratories on dünaamiline avant-garde Itaalia ettevõte, mis keskendub kvaliteetsetele ja luksuslikudele juustehooldustoodetele. pH bränd sündis aastal 2013 ning esimeste toodetena tuli Argan & Keratin. Luksuslik juustehooldussari, mis keskendub värvikaitsele ning juuste värvimise järgsele hooldusele. Argan & Keratin sari on olnud tõeline hitt. Järgmisena tuli 2018 aastal turule Flower sari, mis on sensuaalne, naiselik ning ülimalt pikalt uuritud koostisega, mida on rikastatud erinevate luksuslike õlide ning lille ekstraktidega. Tema sensuaalsed ja luksuslikud lõhnad ning koostisosad viivad salongihoolduse uuele tasemele.

Ja veel! Hairbase valikus on Foils&Stuff erilised fooliumid, mis muudavad ka kõige hallimal päeval nii juuksuri kui kliendi meeleolu päikeseliseks.


Artego salongitooted on loodud just skandinaavia maitsele, lõhnad on tagasihoidlikud kuid luksuslikud. Artego sarjast leiab erilised Rain Dance juuksehooldustooted ning TOUCH viimistlustooted.

https://www.facebook.com/HairbaseEstonia

https://www.instagram.com/hairbase.estonia/

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.