|

Konverentsinädala pakkumised juuksuritele!

ELEVEN Australia kutsub registreerima konverentsi nädalal oma koolitustele. Kõigile konverentsi nädalal registreerujatele on koolitused tasuta koos kinkekotiga (väärtus kuni 40€). Koolitused on hea võimalus osa saada ELEVEN Australia luksuslikust juuksemaailmast. Tutvu koolituste kalendriga siin: https://www.elevenaustralia.ee/
Konverentsinädalal saavad kõik huvilised soetada ELEVEN Australia tooteid Prestiižse edasimüüja hinnaga. Kui muidu kehtib juuksuritele -20% soodustus lõpptarbija hinnast, siis nüüd on hea võimalus katsetada ELEVEN Australia tooteid tervelt kuni -40% soodsamalt. Leia oma lemmik tooted ja liitu ELEVEN Australia juuksemaailmaga. Soodushinnakirjaga tutvumiseks saada oma soov e-mailiga: erica@elevenaustralia.ee / +372 58558123
Soengumenüü loosib välja 300€ väärtuses koolitusraha, mida saad vabalt kasutada enda soovitud koolitustel osalemisel.
Soengumenüü koolituskava annab professionaalse väljaõppe kauapüsivate soengute viimistlemiseks, õiguse esindada Soengumenüüd oma salongis ja saada väärtusliku lisareklaami.
Loosis osalemiseks:
1. tuleb Instagrammis jälgida Soengumenu lehte – https://www.instagram.com/soengumenu/
2. jagada oma story´s Soengumenüü lehe kõige värskemat postitust
3. Pane ´´like´´ soengutele, mida sooviksid osata ise vilunult viimistleda.
Hei, teadmishimuline juuksur! 💇♀
Kui Sul veel ei ole kokkupuudet KEVIN.MURPHY brändiga, siis on järgnev pakkumine just Sulle!
👇
Pakume läheneva JUUKSURITE KONVERENTSI raames võimaluse saada kogemus töötamisest KEVIN.MURPHY toodetega. Nimelt võid saada endale nende tootepere uusima esindaja COLOR.ME GLOSS testikomplekti, kus on 3 aktivaatorit ning 3 erinevat tooni, mida saad omavahel segada, et luua just selliseid toone, nagu soovid. COLOR. ME GLOSS on innovaatiline kergvärv, mis lisaks annab juustele erakordse läike, taastab ja niisutab neid sügavuti ning parandab neid iga kasutuskorraga. Kõlab uskumatult – aga on tõsi! 
🙂Anna oma soovist saada testkomplekt märku, kirjutades kommentaaridesse OLEN HUVITATUD! või anna oma soovist teada selle LINGI https://forms.gle/j4GAQM6g1FcEQDnK8 kaudu ning meie brändijuht Elis Emma võtab Sinuga ühendust, kuidas oma komplekti kätte saad✍📞.

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.