| | | |

Parimad tooted juuste väljalangemise tõkestamiseks

KEMON aitab võidelda juuste väljalangemisega seotud probleemidega ACTYVA P FACTOR liini toodetega. Tegemist on juuksehooldussüsteemiga, mis puhastab ja taastab, ning ennetab juuste väljalangemist. P FACTOR tooted parandavad karvanääpsu aktiivsust, stimuleerides peanaha mikroainevahetust ning aidates seeläbi kaasa juukse elutsükli säilimisele. Lisaks hoiavad tasakaalus ensüümi 5-α-reduktaas, et DHT tase ei muutuks kõrgeks. Regulaarsel kasutamisel on tegemist ideaalse abivahendiga juuste väljalangemise vältimiseks ja juuste hõrenemise ennetamiseks.
KEMON ACTYVA P FACTOR toodete peamised koostisosad on naturaalne kääbuspalmiekstrakt, kanepiseemneõli, protsüanidiinid ja tüvirakud viinamarjadest, vitamiinid ning mineraalid. Lisaks sisaldavad tooted ergutavat kofeiin; tugevdavat glütsiini ja tsink ning turgutavat mentooli.
Actyva P factor liini kuulub kolm toodet: šampoon, peanaha kreempalsam ja losjoon toetamaks uute juuste kasvu. https://www.interprof.ee/et/search?page=1&q=ACTYVA+P+FACTOR
S+ Haircare Longer Hair Shampoo
Juuste eluiga pikendav šampoon, pH 4,27

Juuste eluiga pikendava unikaalse vaskpeptiidi ja rohkete taimeekstraktidega rikastatud šampoon pöörab tähelepanu lisaks juuste pikkuse taastamisele ja kaitsmisele ka juuste elutsükli oluliseimale, kasvuetapile.
Šampooniga käib käsikäes sama sarja seerum, S+ Haircare Longer Hair Treatment, Juuste eluiga pikendav seerum, pH 4,63
Seerum sisaldab šampooniga sarnaseid toimeaineid, seerumi mõju peanahal maksimeerib juuksekasvu soodustavate toimeainete mõju järgmise pesukorrani. Seerum kantakse puhtale peanahale, vaskpeptiid (Copper Tripeptide-1) pikendab juukse kasvufaasi ja seeläbi juukse eluiga, taimsed ekstraktid toidavad peanahka ja juuksejuuri, et kaitsta neid keskkonna või keemiliste kahjustuste eest.
Rohkem infot Longer Hair sarja kohta
https://splushaircare.com/epood/?sari=longer-hair
S+ Haircare Anti Hairloss Shampoo (250ml)
Juuste kasvu stimuleeriv šampoon, pH 4,36
Juuste kasvu stimuleeriv šampoon vähendab juuste väljalangemist, muudab juuksed tihedamaks, seda võib kasutada juuste väljalangemise ärahoidmiseks, samuti juuste kasvu ergutamiseks näiteks peale ravimikuuri, stressirohket perioodi. Toimeained tugevdavad nõrgenenud juuksenääpsusid ja taastavad nende toitainetega varustamise. Taimeekstraktide kompleks Baikali tihasheinast, nisu- ja sojaoa idu ekstraktidest suurendavad raku energiat ja stimuleerivad juuste kasvu, kaitsevad juuksenääpsusid vananemise eest, tugevdavad nõrgenenud juuksenääpsusid ja taastavad nende toitainetega varustamise. Tulemuseks on nooremad, tervemad juuksed.
S+ Haircare Anti Hairloss Treatment (50ml)
Juuste kasvu stimuleeriv seerum, pH 5,02

Juuste kasvu stimuleeriv seerum vähendab juuste väljalangemist, muudab juuksed tihedamaks.
Toimeained tugevdavad nõrgenenud juuksenääpsusid ja taastavad nende toitainetega varustamise.
Tootes sisalduv Baicapil kompleks, milles Baikali tihashein, nisu- ja sojaidud ergutavad juuste kasvu, kaitsevad juuksenääpsusid vananemise eest, muudavad juuksed tihedamaks ja vähendavad juuste
väljalangemist. Tulemuseks on nooremad, tervemad juuksed.
S+ Haircare Anti Hairloss toodetes sisalduv peptiid Peptilash® Extend L ehk Biotinyl Tripeptide-1 on kolme aminohappega kollageeni osana tuntud peptiid, mida on rikastatud biotiiniga. Seda kasutatakse juuste tugevdamiseks, juuste ja peanaha toitainetega rikastamiseks, see soodustab juuksenääpsude suurenemist ning juuste kinnitumist tänu lamiini ja kollageeni sünteesi stimuleerimisele juuksenääpsus. See peptiid aitab vähendada juuste väljalangemist ja muuta juuksed
pikemaks, juuksed on tugevamad, lopsakamad.
Rohkem infot Anti Hairloss sarja kohta
https://splushaircare.com/epood/?sari=anti-hairloss

Vaata ka:

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.