| | |

Miks on biotiin nii oluline?

Biotiinil ehk vitamin B7-l on keskne roll organismi ainevahetuseprotsessides ja see on oluline toidu muundamisel energiaks. See on eriti vajalik aktiivse eluviisiga inimestele. Lisaks toetab biotiin keratiini teket. Biotiini puuduse kõige levinumad sümptomid on:

  • liigne juuste väljalangemine
  • küünte rabedus
  • naha elastsuse kadu

Biotiini struktuur sisaldab aktiivseid väävlimolekule, mis on vajalikud keratiini moodustamiseks. Keratiin on valk, mis on juuksemaatriksi peamine ehitusmaterjal. Juuste paksus, elastsus ja haprus sõltuvad just õigest keratiniseerumise käigust. B-vitamiinid ja eriti biotiin aitavad hoida sinu nahka, juukseid ja küüsi tervena.

Biotiin parandab juuste seisundit ja välimust- juuksed muutuvad tugevamaks, paksemaks, elastsemaks ja läikivamaks. Et toidust saada  10mg biotiini, peaksime sööma päevas 1000 muna või 5405 avokaadot või hoopis 50000 banaani, kuna ühes banaanis on keskmiselt 0,2 mikrogrammi biotiini, ühes avokaados 1,85 mikrogrammi biotiini ja ühes munas 10 mikrogrammi biotiini (1mg=1000 mikrogrammi).

Mis on BEOTEBAL biotiini eelised teiste samalaadsete toodete osas?

BEOTEBAL 10mg biotiini on ainus apteekides saadaval biotiin, mis on käsimüügiravim, mitte toidulisand. See tähendab, et ta on efektiivsem kui tavapärane toidulisand ning mille doos on poole suurem.

Iga naine ja ka mees soovib tunda end enesekindlamana  ja meie välimusel on selles suur osa.
BEOETABAL saab sind sellega aidata!
Piisab vaid 1 tabletist päevas, milles on 10 mg biotiini. Soovituslikult tasub teha kuur, mis kestab
vähemalt 2 kuud.
BEOTEBAL on tõhus toode, mis lahendab juuste ja küünte probleemid, et jääda enesekindlaks ja
rahulolevaks!

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.