| |

5.9.2024 Radico taimse juuksevärvi koolitus juuksuritele, Tallinnas

Liitu meiega eksklusiivsel Radico orgaanilise taimse juuksevärvi koolitusel, mis on juuksurite seas olnud populaarne alates 2018-ndast  aastast. See põhjalik ja intensiivne koolitus annab teile kõik vajalikud oskused ja teadmised, et pakkuda oma klientidele professionaalset taimse juuksevärvi teenust. Kõige toredam taimsete juuksevärvide juures on see, et need sisaldavad ainult ayurveeda taimi ja värvidad juukseid neid rikkumata.

Veel mõningad taimse juuksevärvi eelised:

  • Hooldab juukseid tehes juuksed kohevaks ja läikivaks
  • Hooldab peanahka ja soodustab juuste kasvu
  • On keskkonnasõbralik alternatiiv juuste värvimiseks
  • Sobib kõigile, kes soovivad terveid säravaid juukseid

Kas oled kuulnud väidet, et taimne juuksevärv ei kata halli või et taimne juuksevärv on ainut punane? See müüt on tugevalt juurdunud isegi professionaalide seas. See on vale! Kursusel näed oma silmadega, kuidas sünnivad tumedad, heledad ja punased kaunid läikivad värvitoonid, mis kõik on värvitud Radico värvidega.

Koolituse üksikasjad:

Aeg: Neljapäev, 5. september 2024

Kellaaeg: 10:00 – 16:00

Asukoht: Tradehouse Õppekeskus, Peterburi tee 47, Tallinn, 2. korrus, Juuksurite õppeklass Bordoo

HInd: 120€

Koolitus viiakse läbi Radico orgaaniliste taimsete juuksevärvidega. Radico pakub professionaalidele 24 valmis juuksevärvitooni: tumedaid, heledaid ja punaseid värvitoone ja neid on salongis lihtne kasutada.

Taimne juuksevärv on ideaalne alternatiiv neile kellel on tekkinud allergia keemiliste juuksevärvide vastu ja neile kes soovivad kasutada keskkonnasõbralikke alternatiive.

Osalejad kutsuvad kohale oma juuksemodelli. Kui tulete kaugemalt siis andke teada ja me kutsume kohale teile modelli.

Loe lisainformatsiooni ja osta koht kursusele juba täna sest osalejate arv on piiratud.https://wakuorganics.ee/radico-taimse-juuksevarvi-koolitus-juuksuritele.html

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.