|

25. aprill 2021 „juuksurite fiesta“ WELLA WECREATE

25. aprillil 2021 toimuv „juuksurite fiesta“ WELLA WECREATE koosneb 4 tunnist show-dest, seminaridest ja personaalsetest vestlustest juuksetööstuse tipptegijatega- TASUTA.

JUBA SELLEL PÜHAPÄEVAL  25. aprillil 2021 toimub esmakordselt We Create virtuaalne suurüritus, et avaldada show-dest, seminaridest ja personaalsetest vestlustest tihedalt pungil päevaga austust juuksetööstusele.  Suhtluskeelena saate valida inglsie, saksa või vene keele!  

Sa ei taha sellest ilma jääda, registreeru juba TÄNA!

💟Pühapäev 25. APRILL 💟

Registreeru juba täna siit:

Kaasa löövad juuksemaailmas teada-tuntud tegijad, nagu Romeu Felipe, Patricia Nikole, Renya Xydis, Robert Eaton, Sonya Dove, Darren Ambrose, Zak Mesquit, Rossano Ferretti, Mark Hayes ja paljud teised.

We Create on mõeldud iluprofessionaalidele üle kogu maailma, võimaldades publikul valida enda jaoks kõige rohkem huvi pakkuvad teemad. Korraga kantakse üle kaht voogedastuskanalit, mis on pärast live-üritust vaadatavad veel kuu aega: mõlema kanali keskmes on loomingulisus, inspiratsioon, äri ning professionaalne ja personaalne areng, mille osas jagavad oma kogemusi ja teadmisi juhtivad artistid ja eksperdid.

  • Kanalil We Inspire kuvatakse juhtivate artistide show-sid kogu maailmast, keskendudes ürituste korraldamisele alates ideest kuni reaalse teostuseni. Välja kuulutatakse ka TrendVisioni rahvusvahelise auhinnavõistluse kõigi kategooriate võitjad.
  • Kanal We Transform on pühendatud päris inimestel teostatavatele soengumuutustele ja nende transformatiivsele mõjule, pakkudes ohtralt inspiratsiooni ja ideid uute klientide saamiseks ning olemasolevate säilitamiseks tänu suurepärasele soengu- ja teenusevalikule.

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.