| |

Taimed salongi – miks ja milleks? Põnev kampaania algamas!

Miks ja kuidas on seotud omavahel taimede ilusalongid?

Vastuse saame Jungle Gardenist, mis tegeleb taimede müügi ja siseruumide haljastamisega. Ammu on kindlaks tehtud, et taimed muudavad toakeskkonna tunduvalt elamiskõlblikumaks ja siin ei ole jutt mitte ainukt õhupuhastamisest ja meeleolu tõstmisest vaid ka keskendusmisvõime tõstmisest jne. Jungle Garden aitab salongiomanikel üles leida just neiel sobivad taimed ja juhendab, kuidas need just õigesse kohta paigutada.

Ja see pole veel kõik!

Too oma salongi enam rohelust ja ELEVEN Australia kingib Sulle TASUTA 300ml šampooni või palsami. Kõlab huvitavalt?

Kas teadsite, et taimed kingivad heaolutunnet, mõjuvad rahustavalt ja aitavad paremini keskenduda. Omades kõigest kolme taime oma ruumis, võite tõsta õhu kvaliteeti kuni 25%. Need on vaid mõned põnevad faktid taimedest. Ammuta inspiratsiooni meie videost ning häid nippe kuidas oma salongi interjööri tuua rohelust, värskemat õhku ja hubasust. Nippe jagab Jungle Garden esindaja ja sisekujundaja. Lisaks annab ELEVEN Australia eestvedaja Erica Roosimaa rohkem infot algava rohelus salongis kampaania osas. 
Salonge, kes toovad oma interjööri rohkem rohelust, premeerib ELEVEN Australia omalt poolt tasuta 300ml šampooni või palsamiga.

Soovid kampaanias osaleda?
Soeta taimeke Junge Garden salongist, või anna meile teada oma kampaanias osalemise soovist ja oragniseerime Sulle Plant For Air märgise.

Pildista taimeke üles oma salongis selliselt, et seda oleks ilus jagada ka sotsiaalmeedias ning lisa kampaania #elevenaustralia #elevenaustraliaestonia #plantforair #rohelussalongis


PS. Märtsikuu vältel saavad kõik soovijad taimekesi soetada Jungle Garden salogist -15% soodustusega, mainides- Eleven Plnat For Air. Kampaania märgise saavad kõik soovijad kaasa koos taimekesega. 

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.