| | | |

Täiesti uutmoodi värvikoolitus

Selle koolituse saad läbida siis, kui sulle kõige rohkem sobib ja rütmis, mis sulle kõige rohkem sobib.
Samuti saad selle läbida täiesti anonüümselt või oma lahendusi jagades.

Võta aega ja süvene värviülesannetesse ning soovi korral saad vastus meile. Vajadusel lisa märge, kui soovid anonüümseks jääda.
Novembris analüüsib vastuseid Meisterjuuksuri (TTHK) värvikoolitaja Renaldo Paabel ja ühtlasi räägib, kuidas tema need lahendaks ja miks just niimoodi. Ehk siis, tuleb üks pikk ja infot täis värviteooriaarutelu.
Julgete vahel, kes oma vastused analüüsimiseks saadavad, loosime loomulikult välja auhinna.

Koolitus põhineb värviteoorial mitte brändidel. Igal tootjal on oma toonierinevused, kuid kõik põhinevad ühel ja samal värviteoorial. Ei ole ju vahet, millise firma värviga neutraliseerid kollast tooni, kui valid selleks halli tooni, üks kõik millise brändi oma, on tulemus rohekas.

Vastustele pane kindlasti kaasa ka oma värvilegend, miks just sellise valiku tegid.

Kuidas osaleda?

Osalemiseks pead olema JÜ liige ja omama sissepääsu meie kodulehele.

Palju maksab?

Liikmetele ehk kõigile, kel ligipääs veebi kinnisele keskkonnale, tasuta!

Millal toimub?

Siis, kui sul on aega.

Kui sa ei jõua oma vastuseid novembriks saata või kirja panna, ära meelt heida. Küsimused ja nende vastuste analüüs Renaldo poolt meie veebist kuhugi ei kao ja on kõigile JÜ liikmetele kätte saadav.

Sellel aastal ilmub meie veebi veel 2 koolitust, mida saad läbida siis, kui sulle sobib. Teemadeks juuste lõikamine ja soengute tegemine.
Juhul, kui sa ei ole JÜ liige, siis siit leiad info, kuidas selleks saada.


Küsimus: Mida teha, kui kasutan värve, mille numeratsioon ei ole selline nagu küsimustes?

Vastus: Ole loominguline ja lähene nii nagu sulle sobib. Sellel koolitusel pole oluline täpselt õige värviretsept vaid see, kuidas selle lahendad. Näiteks toon 8/2 võib sinu lahenduses kanda nime 8G. Mida peab arvestama kuldse tooni puhul ja mida siis, kui sel toonil on rohekas alatoon.Vastusele pane kaasa oma värvilegend.

Küsimus: Millise brändi värve on küsimustes mõeldud? Mida teha, kui ma ei tunne neid värve?

Vastus: Küsimused on brändi vabad. Näiteks, kui sinu kasutuses oleva brändi 8/2 või siis 8G toon on rohekas, siis kuidas seda infot rakendad ülesande lahendamisel. Oluline ei ole täpselt õige värviretsept vaid see, kuidas ülesande lahendad. Vastusele pane kaasa oma värvilegend

NB! esimene number näitab tumedusastet, järgnevad numbrid/tähed viitavad tooni nüanssidele. N. 7/4: tumedusaste 7 nüanss punane, sest selles määratluses tähendab 1-tuhk, 2-kuldne, 3- kuldne, 4-punane, 5-lilla jne. 7R tähendab sama, 7 näitab tumedusastet ja R viitab sõnale Red ehk punane.

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.