Micromot+

Kas oled nõus, et enda arendamine on klienditeeninduse ja enesehoiu üks aluseid? Kui nõustud, on Juuksurite Ühendusel on Sulle vastupandamatu pakkumine! 

Kutsume Sind osalema Ülli Kukumägiga 12 kuulisesse programmi Micromot+, mis on praktiliste nõuannetega loengute sari. Sari annab teadmisi erinevatest inimese käitumist mõjutavates faktoritest. 

Iga kalendrikuu toimub veebiseminar, mille käigus süveneme erinevatesse teemadesse, mis otseselt mõjutavad inimese käitumis- ja mõttemustreid. 

See on uskumatult hea hinnaga – 9 eurot kuutasu, võimalusega terve aasta jooksul loengut järelvaadata. 

Peale loengusarja läbimist oled omandanud teadmised läbi järjepideva õppimise. Mõistes inimese käitumist mõjutavaid tegureid, osates teadlikult suunata fookust, olles elurõõmsad ja tegusad nii TÖÖL kui ERAELUS, oleme energilisemad ja tunneme rahulolu.

Kui Sina soovid samuti kogeda suuremat rahulolu kliendisuhtluses ja igapäevaelus, registreeru koolitussarja siin: https://forms.gle/hydBUaqfzd2RT6AVA

Link video vaatamiseks (postituse juurde): https://youtu.be/8ajZcrjgtgI

PROGRAMMI TEEMAD

KUU 1: Kuidas töö- ja eraelu üksteist otseselt mōjutavad? Peamised inimlikud vajadused, mille ignoreerimine tekitab mentaalset stressi. Stressitaluvus – kui palju on liiga palju? Läbipõlemise fenomen.  Mida teha olles sattunud tupikusse? Lahenduskeskne versus probleemikeskne mõtteviis.

KUU 2: Emotsioonid-suhtumised-tulemused. Baasemotsioonid. Mida võiksime teada emotsioonidest? Kuidas käitume erinevaid emotsioone kogedes? Kuidas teadlikult hallata emotsionaalseid reaktsioone? 

KUU 3: Hirm ja ärevus. Hirmu olemus. Kuidas toime tulla ärevuse, teadmatuse ja hirmuga? Lihtsalt kasutatavad praktilised võtted erinevatest teraapiatest.

KUU 4: Meie “varjatud” ressursid. Omandatud uskumuste ja käitumismustrite, eelnevate kogemuste, jms mõju käitumisele. Kuidas tuvastada ning muuta piiravaid mõttemustreid? 

KUU 5: Enesehinnangu olulisus. Miks usk endasse on oluline? Kuidas taastada kaotatud eneseusku? Miks süü- ja häbitunne elurõõmu pärsivad? Lähedaste mõju. Kuidas muuta negatiivset enesehinnangut?

KUU 6: Fookus-tulemus. Kuidas välised ja sisemised mõjufaktorid meid mõjutavad? Praktilised võtted tegutsemaks fokusseeritult.

KUU 7: Flow state ehk maksimaalse soorituse seisund. Mida näitavad teadusuuringud – mis flow`d toetab ja missugused tegurid selle saavutamist pärsivad? 

KUU 8: Motivatsiooni psühholoogilised aspektid. Miks enesemotivatsioon võib osutuda komplitseerituks ning kuidas seda muuta? Enesemotivatsioon, kui mõtteviis.Kuidas luua uusi harjumusi saavutamaks soovitud tulemust.

KUU 9: Eesmärkide saavutamine. Miks uute ideede genereerimine võib osutuda keeruliseks? Kuidas mõelda “kastist välja” leidmaks uudseid lahendusi?

KUU 10: Süsteemne lähenemine kui edu faktor. Miks me ei saavuta eesmärke? Realistliku tegevuskava komponendid ja ülesehitus.

KUU 11: Aja planeerimise kunst.Kuidas seada paika prioriteedid? Tulemuslik planeerimine. Kuidas kontrollida kontrollimatut?

KUU 12: Edu faktorid. Mille poolest erineb tipptegijate mõtteviis? Edukate käitumismustrid.

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.