Horoskoop juuksuritele 2024

Jäär (21. märts – 19. aprill):

Tänavu on sinu jaoks eriti erutav aasta, sest lõpuks saad proovida midagi muud peale juuste lõikamise. Avad juuksurisalongi kohvikuga, kus kliente kohvitassiga hüpnotiseerid ja juuste asemel nende elumuutusi analüüsid.

Sellel aastal oled ka eriti impulsiivne ja võid alustada igat päeva uue moehullusega. Hommikul otsustad, et kõigile peaks sobima roosa juuksevärv, aga õhtuks saavad kliendid aru, et sa oled vaid silmakirjalikult neid moemaailma eksperdina eksitanud.

Sõnn (20. aprill – 20. mai):

Sinu kannatlikkus on endiselt imetlusväärne, eriti kui pead kuulama klientide igavaid jutte. Kui klient räägib sulle oma elust ja perest, siis kujuta ette, et oled mõni kuulus terapeut – vähemalt seni kuni ta rääkimisest väsib, mitte kauem.

Kui tundub, et keegi lihtsalt ei suuda vaikida, proovi salaja kõrvaklappe peita ja podcaste kuulata. Vähemalt saad midagi huvitavat teada.

Kaksikud (21. mai – 20. juuni):

Pane tähele, et sa ei räägiks klientidele liiga palju oma isiklikust elust. Nad tulid juukseid lõikama, mitte kuulama sinu viimaseid draamaseiklusi. Samas, kui klient räägib sulle oma juuste tragöödiast, siis kuula kaasaelavalt ja anna nõu, isegi kui sa ei saa aru, mis täpselt teda vaevab.

Sinu suhtlemisoskus on jätkuvalt suurepärane ja sa oled ka üks suurimaid kuulujutulevitajaid salongis. Kuula hoolega klientide saladusi ja levita neid siis edasi. Las kliendid räägivad sulle oma muredest – need muudavad su päeva huvitavaks!

Vähk (21. juuni – 22. juuli):

Sellel aastal on sinu tundlikkus ja emotsionaalsus teistele tõeliselt meeldejääv. Kui klient peaks sulle midagi ebameeldivat ütlema, siis korralda stseen, kus mängid dramaatiliselt solvunut ja lased pisaratel voolata. Kliendid jäävad hämmingusse ja ei julge kunagi enam kaevata.

Kes on see klient, kes julgeb sulle midagi halvasti öelda? Sina oled ju juuksurite seas kõige tundlikum ja õrnem hingeke, kes kunagi kääridega askeldanud

Lõvi (23. juuli – 22. august):

Sinu janu tähelepanu järele on sel aastal suurem kui kunagi varem. Püüa iga kord, kui klient saabub, teha sellest sotsiaalmeedia sündmus. Kasuta suurejoonelisi filtreid ja niipalju kui vähegi võimalik.

Pane selga särav kostüüm, võta endaga kaasa selfie-valgustus ja tee juukseid lõigates glamuurseid poose – küll sind märgatakse…..

Neitsi (23. august – 22. september):

Sinu täpsus ja kriitilisus võivad tekitada klientides hirmu ja ebakindlust. Kui sa märkad mõnel kliendil väikest vigastust, siis lihtsalt eita, et see sinu käte all juhtus. Sinu põhjalikkus on lihtsalt liiga ületamatu.

Sinu perfektsionism võib aasta jooksul tuua ka nii palju kliente, et neid on raske ära teenindada. Ära muretse, loo öised lisaajad või palu klientidel järgmisel aastal tagasi tulla.

Kaalud (23. september – 22. oktoober):

Aasta alguses võib sul olla raske leida tasakaalu töö ja isikliku elu vahel, sest sa veedad nii palju aega peeglisse vaadates ja enda peale mõeldes.

Proovi olla lahke ja sõbralik ning klientidele jääb sust kindlasti hea mulje. Kes teab, võib-olla saad mõne uue püsikliendi tänu oma võluvale isikupärale – kui sa oled tema juustesse teinud midagi, millest keegi teine aru ei saa, vähemalt sa väidad nii, siis nad ei julge ka kellegi teise juurde minna ja hindavad su säravat isiksust.

Skorpion (23. oktoober – 21. november):

Oled eriti kirglik ja intensiivne. Kui lõikad juukseid, siis teed seda nii, nagu oleks see elu ja surma küsimus. Kliendid armastavad seda tunnet või täpsemalt seda osa, et nad ikkagi ellu jäävad.

Sellel aastal võib su kirg juuste vastu muutuda ka veidi häirivaks. Kui klient räägib sulle oma juuste probleemidest, siis ära unusta, et sa oled juuksur, mitte psühhoterapeut. Või oota, äkki sa oledki mõlemad?

Ambur (22. november – 21. detsember):

Ole valmis klientidele selgitama, et nende soovitud juuksevärv ei sobi igale näonahale ja ei ole alati kõige professionaalsem valik (suurlõug ja anomaalse kujuga nina jäta märkimata).

Teisalt proovi hoida oma mässumeelsus natuke kontrolli all, eriti kui klientidele soenguid teed. Sa ei pea iga kord kliendi soovidele vastu punnima ja neid veenma, et nad peaksid proovima neoonroosat värvi. (Kuigi see võib olla ahvatlev…)

Kaljukits (22. detsember – 19. jaanuar):

Tuleb aeg, kus pead karjääri edendamise nimel rohkem vaeva nägema. Mõtle suurelt ja ehita endale oma juuksurisalong, soovitavalt kesklinna ja käitu klientidega nagu nad oleksid sinu alluvad. Juhataja müts sobib sulle suurepäraselt.

Võib-olla on aeg õppida midagi uut, näiteks massaaži või spaaprotseduure, et pakkuda klientidele täielikku lõõgastust. Kes teab, võib-olla tuleb just sel aastal sulle teenuse idee, mis teeb sinust kõige kuulsama juuksuri vabariigis. Isegi nii kuulsa, et oled ametnike jälgimise all.

Veevalaja (20. jaanuar – 18. veebruar):

Sellel aastal proovi hoida oma mässumeelsus kontrolli all, eriti klientidega suheldes. Nad ei pruugi mõista sinu hipsterlikke nalju või filosoofilisi mõtteid juuste lõikamise kohta.

Ja veel, kui sa ei kasuta klientide juuste lõikamiseks kääre, vaid hoopis oma käte ja kristallide võlujõudu, siis ei pruugi see mõjuda energiavälja tasakaalustavalt vaid hoopis vastupidi.

Kalad (19. veebruar – 20. märts):

Sinu intuitsioon on sel aastal eriti terav, nii et proovid ennustada, millist soengut klient tahab enne, kui ta uksest sisse astub.

Kuula oma sisetunnet ja lõika juukseid nii, nagu näeksid sa klientide soove ette. Nad hindavad sinu võimet luua just see soeng, mida nad alati on unistanud – vähemalt sina tead, et on…

Kui eksid, siis ütle lihtsalt, et see on sinu eriline “mystic cut,” mida ainult sina teha oskad. Klientidel pole aimugi, eks?

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.