Mõtted on ainsad, mis täielikult meile kuuluvad. Vaid meie ise saame neid muuta ja kontrollida. Optimeerides mõtteviisi, suudame keskenduda sooritusele, saavutame lihtsamalt eesmärke, oleme tervemad, säilitame rahu keerulistes situatsioonides, jne. Seega, optimeerides mõtteviisi, oleme edukamad igas valdkonnas. Kuidas teadlikult enda mõtteid kontrollida ja mõtteviisi muuta, räägime loengus“MÕTTE JÕUD”.

Käsitletavad teemad:

  • Inimkäitumise eripärad. Kuidas töötab meie aju? Emotsioonid, suhtumised, tulemused. Kuidas optimeerida enda mõtteviisi ja muuta käitumismustreid?
  • Kuidas teadlikult läbi suhtumiste mõjutada emotsionaalseid reaktsioone?
  • Kuidas hallata negatiivseid reaktsioone (hirm, ärevus, viha jms) ning paremini tulla toime pingetega? Kuidas säilitada rahu keerukates situatsioonides?

LEKTOR Ülli Kukumägi  on pikaajalise kogemusega verbaalse ja mitteverbaalse kommunikatsiooni lektor/koolitaja/nõustaja, juhtimisteaduste doktorant, kes on õppinud nii psühholoogiat, NLP-d, sõltuvushäirete ravimetoodikaid, lahenduskeskset lühiteraapiat, hüpnoteraapiat ja kehakeele dekodeerimist erinevate rahvusvaheliste ekspertide juures, s.h. Paul Ekman International Groupis. Ülli omab 30 aastast eraettevõtluse kogemust. Omab pikaajalist avaliku esinemise praktikat konverentsidel, seminaridel, televisioonis. Ülli klientide hulka kuuluvad nii Eesti era- kui riigiettevõtted, s.h. haiglad, koolid, pangad, omavalitsused. Vaata lektori kohta täpsemalt www.bodylanguageacademy.e

Raamatu “Kehakeel armastuses ja flirdis” autor. Tema kirjutatud lugusid on avaldanud ajakirjad Director, Psühholoogia sinule, Äripäev, Tervis Pluss, Naisteleht, jt. Ta on teinud pikaajalist koostööd mitmete TV saatesarjadega ja Terevisiooniga (“Mida teie arvate?”, “Tantsi tagument trimmi”, TV3 Seitsmesed uudised – Kehakeel rubriik) Vaata lektori täpsemat tutvustust www.bodylanguageacademy.ee

Osta pilet Juuksurite Konverentsile: https://juuksuriteuhendus.ee/juuksurite-konverents-18-10-2021/