| |

@guytand staarkoolitajad tulevad Eestisse

MIS TOIMUB

18. mai kell 16–18 #MyDentity presentatsioon modellidega.
Näitame tulemusi ja töökäiku samm-sammult. Näksid, mullid ja kingitused on loomulikult ka. Kaasa tuleb võtta vaid hea tuju ja avatud meel.

19. mai kell 10–16 #MyDentity praktiline Hands-On koolitus
Kell 10.00 alustame sisutiheda treeninguga. Sellelt koolituselt saab iga osaleja tipptasemel väljaõppe ja kogemuse maailma kõige harmoonilisemate ja nõutuimate tulemuste saavutamiseks. Ja mitte ainult! Õpetame ka kuidas teha toimivaid sotsiaalmeedia postitusi, kuidas viimistleda modelli perfektse pildi saamiseks jne jne. USA koolitusmeeskonna tase on juuksurikunsti maailmaklass.

NB! NB! Kaasa tuleb võtta oma töövahendid föönitamiseks ja kammimiseks. Harjutustööd teostame nukupeadel (nukupead on meie poolt).

ASUKOHT: Tradehouse Koolituskeskus

Aadress: Peterburi tee 47c, Tallinn

HIND

#MyDentity esitlus € 95
Hands-On koolitus € 175
Esitlus + Hands-On koolitus (mõlemad päevad) € 250

Kui soovid osa saada sellest maailmatasemel koolitusest, siis palun saada meil: eneli@mydentity.eu

MEESKOND

Amania Shawn

#MYDENTITY PLATINUM ARTIST

BIO:
Ajakirjas “Bridal Magazine” avaldatud tööd ja kollektsioonide näitamine Mercedese moenädala laval on vaid mõned #mydentity koolitaja ja meisterkoloristi Amania Shawni silmapaistvatest saavutustest. Ta usub, et “vaid seepärast, et sa tuled eimillestki, ei tähenda, et sa ei saa luua midagi suurejoonelist.

SOME: @amaniashawn

Ariana Sin

#MYDENTITY LEAD ARTIST

BIO:
Ariana Sinil on kirg luua, olgu see siis võtteplatsil, New Yorgi moenädalal või oma klientidega salongis töötades. Töötades koos ilutööstuse juhtidega, areneb Ariana pidevalt ja täiendab oma oskusi. Võime leida ühine keel juuksurite ja stilistidega üle kogu maailma ja neid inspireerida on see, mis ajendab teda end pidevalt täiustama. Ariana usub, et “pead olema ainulaadne ja erinev ning särama omal moel.”

SOME: @arianasin

KimWasabi Pham

#MYDENTITY PLATINUM ARTIST

BIO:
GuyTangHairBattle’i võitja ja #mydentity stilistide meeskonna liige Kim inspireerib meid iga päev oma Instagrami kanalil 100 000 #hairbesties jälgija kaudu. Mis motiveerib teda looma kauneid värvimuutusi? „Mulle meeldib aidata inimestel VÄGA hea välja näha ja tõsta seeläbi nende enesetunnet. Minu lemmikhetk on pärast protseduuri näha oma klientide rõõmu.”

SOME: @kimwasabi

Veel sarnaseid postitusi

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.