Toode neile, kel probleemid hõrenevate juustega!

Paul Mitchelli Tea Tree perekonda on lisandunud uus toodetesari: Anti-Thinning Scalp Care, mis on spetsiaalselt väljatöötatud juuste väljalangemise ennetamiseks. Sarja kuuluvad šampoon, palsam ja peanahale jäetav toonik.
Põhilisteks toimeaineteks on erilises Regeniplex® koostises sisalduvad nelgi ekstrakt, mis aitab ära hoida karvanääpsude hävinemist, ja hernepeptiidid, kurkum, ženšenn ja C-vitamiini rikas kakaduu ploom, mis niisutavad ja stimuleerivad peanahka ja lisavad volüümi, mille tulemusena juuksed paksemaks muutuvad.

TEA TREE SCALP CARE ANTI-THINNING SHAMPOO
Stimuleeriv juuste väljalangemist ennetav sulfaadivaba šampoon. Eemaldab õrnalt mustuse ja stimuleerib peanahka. Lisab volüümi. Sobib ka värvitud juustele.

TEA TREE SCALP CARE ANTI-THINNING CONDITIONER
Stimuleeriv juuste väljalangemist ennetav kerge palsam harutab hõlpsalt pusad juukseid raskeks muutmata. Eemaldab staatilise elektri,niisutab tõhusalt.

TEA TREE SCALP CARE ANTI-THINNING TONIC
Stimuleeriv juuste väljalangemist ennetav peanahale jäetav toonik.Optimaalsete tulemuste saavutamiseks soovitatakse kasutada kaks korda päevas kuivades või niisketes juustes. Imendub peanahka ja stimuleerib seda soodustades niimoodi uute juuste kasvu.

Maaletooja:
AS Kaupmehe S&H,
Tartu mnt.53 Tallinn Eesti, Tel.6230118
www.paulmitchell.ee

Jaga uudist ka teistega!