Emsibethi 2017 esimesed uudistooted on kohal!

Kõigepealt on hea uudis neile, kes armastavad värvida juukseid võimalikult säästes ja hoides, kasutades abimehena Keybondi. Siiamaani on Keybond saadaval olnud vaid 90-ks värvikorraks mõeldud suures pakendis.

Nüüd on võimalik tellida ka väikeses pakendis Keybondi, mis sisaldab tooteid vaid 10-ks värvikorraks! Väiksem kogus aitab kindlasti paremini säästa ning samas on ikkagi võimalus pakkuda kliendile parimat teenust!

Keybond kit VÄIKE sisaldab 10 tk Keybond 1 (värvi sisse segatavaid ampulle) + 2 tk  Keybond 2 (kinnitavat palsamit). Karbist jätkub nagu öeldud 10-ks värviteenuseks.

Karbi hind on 31,50 € +km.

Teine uus toode on igapäevaseks kasutamiseks sobiv šampoon MYShampoo. Ta on pehme, meeldiva lõhnaga niisutav šampoon. Jätab juuksed küllaltki kohevaks, ega tee neid rasvaseks! Annab imelise läike ning aitab juuksevärvil kauem püsida! NB! Sisaldab UV filtreid!

Teda on hea kasutada koos MyTen niisutava pihustiga. Kui pesta juukseid MyShampooga ning pärast pihustada otstele MyTen`i, siis polegi mõnel juhul mahaloputatavat palsamit vaja! Aitab aega säästa ega koorma juukseid asjatult! Ülimõnus toode!

NB! Mõlemad tooted on saadaval kenades karpides. Tooted näevad välja eksklusiivsed ja neid on salongis kindlasti hea müüa!

MyShampoo 200 ml  8,90 + km (soovituslik jaehind 17 €)

MyTen Niisutav Sprei 150 ml  7,30 + km (soovituslik jaehind 17 €)

 

 

Jaga uudist ka teistega!