Laulasmaa spaa-ja konverentsihotell ootab uude ja moodsasse salongi juuksurit.

Laulasmaa spaa-ja konverentsihotell on kaunis looduses männimetsa vahel, mere ääres asuv rohkete võimalustega spa hotell, kus on lisaks majutusele vee-ja saunakeskus, ilu-ja spaakeskus, restoran Wicca, kohvik Kohwicca ning mitmekülgne konverentsikeskus. Laulasmaa spaa-ja konverentsihotell kuulub BBH Hotel gruppi, mis opereerib lisaks kahte mereäärset hotelli – Hotell Euroopa ning Tallinn Seaport Hotel. Grupp pakub tööd ligi 250-le inimesele. Tutvu meiega veebiaadressil www.laulasmaa.ee.

Laulasmaa spaa-ja konverentsihotell ootab oma kollektiiviga liituma
KOGEMUSTEGA JUUKSURIT

  • Sinu ülesandeks on professionaalse juuksuriteenuse pakkumine Laulasmaa Spa klientidele, et tagada kliendi kõrge rahulolu.
  • Oled sobiv kandidaat, kui omad erialast diplomit ja varasemat töökogemust juuksurina. Suhtled eesti keeles. Oled hea suhtlemisoskuse, täpne, aus, lojaalne, paindlik ning valmis töötama graafiku alusel.
  • Kasuks tuleb inglise keele, soome keele ja/või vene keele oskus suhtlustasemel.
  • Omalt poolt pakume tööd toetavas ja sõbralikus kollektiivis, võimalust teenida lisatasu lisamüügilt, kaasaegseid töötingimusi ja töövahendeid, ööbimisvõimalusi tööpäevadel, vee-ja saunakeskuse kasutamise võimalust, soodsat omapere toitlustust ning teisi oma töötaja soodustusi.

Ootame Sinu elulookirjeldust CV Keskuse portaali vahendusel või e-maili aadressil laura.pirn@youroffice.ee.
Lisainfot küsi julgelt: Laura Pirn, e-mail laura.pirn@youroffice.ee

Jaga uudist ka teistega!