Mission impossible ehk valime 2016 aasta parima FINAAL

Nädalapäevad tagasi korraldasime küsitluse, et teada saada, mis või kes jääb lõppenud aastat kõige säravamalt meenutama. Oma hääle sai anda nii inimese- koolitaja/müügiesindaja kui toote, koolitusreisi jms poolt.

2016 aasta pakkus tõesti palju põnevat ja harivat ja raske oli vastustest pingejärjekord teha, kuid lõpuks see õnnestus. Finaali pääsesid kõik need, keda nimetati rohkem kui 7 korda. Samas, kui valik pole ikka see, mis sulle sobib, siis on veel võimalus lisada oma lemmik nn musta hobusena.
Ära unusta, et iga vastaja osaleb loosis!

HÄÄLETA SIIN

Napilt jäid finaalist välja:

Wella Brillance shampoon; Paul Mitchell AWG Mirrorsmooth Primer; Schwarzkopf Color Freeze CCcream; Sebastian voluptspray; Wella EMI läige; Sim DS mask; Wild straight Jungle Fever; Davines All in one Milk; Moroccanoil Treatment; Emsibeth nael anty age serum(oil); Anti.gravity Kevin. Murphy; Evos balayage koolitus; Christi Liivla ja Merike M. Balayage koolitus; Siiri Braun koolitaja; Kersti Suve koolitaja/brändi esindaja; Irina lihhatsova koolitaja; Kätlin Luigaste müügiesindaja; Riho Kurn müügiesindaja; Ene Männe koolitaja; Helen Kuusmaa koolitaja; Joico; Alter Ego; Kevin. Murphy; Sebastian; Sim; Loreal; Emsibeth; Jungle Fever; Paul Mitchell; American Crew

Jaga uudist ka teistega!