Kes on need Rumeenia juuksurid, kes Tallinnas rahvusvahelisel koolitusel koolitavad?

Cristian  Scutaru alustas juuksurikarjääri 2003 aastal. 10 aastat oli ta Joico rahvuslik koolitusjuht. Need aastad olid täis rahvusvahelisi koolitusi nii juukselõikuste, värvi kui ka suhtlemise teemadel. Tema kirg juuste värvimisse sai 2008 aastal pärjatud tiitliga Euroopa Aasta Kolorist (European Colorist of the Year).

2009 avas ta Bukarestis ilukeskuse 1concept. 2014 aasta esitas talle veel ühe  väljakutse ning temast sai J Beverly Hills toodete turustaja Rumeenias. Edukas tegutsemine tegi Cristianist 2015 aastal J Beverly Hills rahvusvahelise saadiku. See tiitel viib teda koolitajana kõikjale Euroopasse, et jagada mitmekülgseid teadmisi ja kirge juuksuritöö vastu.

Tema loominguline tuntus ja rikkalik visioon on toonud talle ka ohtralt kutseid osalemaks erinevate brändide ja ajakirjade moeüritustel ja pildistamistel.

Tema iseloomustamisel rõhutatakse kõige rohkem kirglikkust oma töö suhtes, head suhtlemisoskust ning tugevaid juhiomadusi.

Alin Mihalache astus juuksurimaailmasse 2009 aastal. Silmapaistev pühendumine ning tunnustatud koolitusoskused tõid pea tema tööellu koostöö brändidega Label M, Moroccan Oil ja ghd. Järgides oma kirge, on ta pidevalt valmis end koolitama ja oma teadmisi jagama, sest imesid, mis peituvad juuste värvimise müstikas, ei saa lihtsalt endale hoida.  Kolm aastat tagasi sidusid avastusretked ja teadmistejanu ta brändiga J Beverly Hills. Ka tema on selle brändi rahvusvaheline saadik.

Alini töö on pea alati kooslus moetrendidest ja juuksurikunstist. Just see on talle avanud  koostööuksed tuntud disainerite ja tunnustatud moeajakirjadega.

Koolituste tutvustused:

Cut&Color tutvustus

Train The Trainer tutvustus

Registreerimine

Jaga uudist ka teistega!