Kes meie koolitajatest sai võimaluse koolitada koos Sharon Blainiga?

Sharon Blain: „Olen täiesti veendunud, et olles avatud muutustele ja võttes omaks kõik uue, tagad endale edu juuksurimaailmas“.

Sharon Blain on naine, kes on inspireerinud juuksureid kogu maailmas, nende hulgas ka meie oma soengukoolitajat Aili Pussi. Sharon on tervelt neli aastakümmet arendanud soengukunsti ja viimistlenud oma oskusi tõelise perfektsuseni. Tema erilist talenti on pärjatud ka mitmete auhindadega, nende hulgas Hair Expo aasta koolitaja tiitliga, mis omistati talle tervelt kolm aastat järjest ning samuti on teda austatud Hair Expo Hall of Fame auhinnaga.

Sharon Blain korraldab soengukoolitusi (Bootcamps) üle kogu maailma ja Aili Pussil on õnnestunud osaleda järjest kahel neist. Bootcamp on pikk, tervelt 36 tundi vältav tehniliste oskuste treening, mis on meie koolitaja Ailile tõestanud, et hea juhendaja ja õige häälestatus võivad viia oskused lühikese ajaga täiesti uuele tasemele.

Sharon Blain on olnud Aili suur inspireerija ning suuresti tänu talle on Ailil olnud motivatsiooni viimistleda ka oma oskusi ülima perfektsuseni. Aili imetleb nii tema talenti, klassikalisi ja puhtaid soenguid kui step by step soenguõpetamise tehnikaid. Suuresti tänu Sharon Blainile on ka Aili täis indu treenida ja juhendada meie juuksureid viies nende soengutegemise oskused täiesti uuele tasemele.

Veendudes, et Aili teeb oma tööd samasuguse kirega nagu tema ise, kutsus Sharon Blain Aili endale assistendiks. Kahe kauni ja andeka daami koostööd saavad koolitatavad nautida oktoobris 2017 Bootcampidel, mis toimuvad Saksamaal ja Iirimaal.

Kõikide sündmustega saab kursis olla siin:

https://www.facebook.com/APLifestyleStudio

https://www.instagram.com/hairspiritbyaili/

Vaata ka, mida arvasid osalejad Aili Pussi koolitusest Saaremaal:

 

Jaga uudist ka teistega!