Eripakkumine Juuksurite Ühenduse liikmetele – Tartu Uue Teatri sõbrapilet

Tartu Uue Teatri eripakkumine:

Teatrikriitik Hedi-Liis Toome kirjutas aasta tagasi Postimehes:
“Saate «Su nägu kõlab tuttavalt» produtsendid võivad järgmise hooaja kaks esimest osalejat välja kuulutada. Nendeks on Katrin Pärn ja Janek Joost. Põhimõtteliselt võiks ka kogu saate eelarve kokku tõmmata, sest Pärn ja Joost teevad ilma kostüümi ja grimmita kõik numbrid ära, vaja on ainult parukaid ja prille – sedagi peamiselt efekti mõttes, sest tegelikult piisab ka näitlejate endi häälest ja füüsisest.”

Juuksed on olulised – ilma parukateta ei saa! Ei saa ka vuntside ja habemeteta ning tegelikult ei saa kohe kuidagi ka ilma grimmita. Oskuslik grimm paistab lihtsalt loomulik. Ivar Põllu huumoriuurimuslik lavastus “BASKIN ehk nalja põhivormid” on Tartu Uue Teatri senise ajaloo kõige kiiremate kostüümivahetustega lavastus, mille käigus võib juhtuda, et Janek Joost ja Katrin Pärn kannavad vuntse nii mütsi, prillide, pükste kui nina küljes. Ootame teid, igapäevaselt muutumisprotseduure läbi viivaid spetsialiste, meie etendusele, et sellest kõigest osa saada. Saab nalja ja võib-olla tunneb pisut nostalgiatki.

Sellel hooajal toimub ainult 10 etendust:
27+28+29 oktoobril, 2+3 novembril ja 19+20+26+27+28 jaanuaril 2017 kell 19.00 Tartu Uues Teatris.

Pakume Eesti Juuksurite Ühingu liikmetele võimalust soetada endale ja oma kaaslasele Tartu Uue Teatri lavastusele „BASKIN ehk Nalja põhivormid“ sõbrapileteid hinnaga 13€ (tavapilet 16€). Pileteid saab broneerida kirjutades aadressil piletid@uusteater.ee, kasutades broneerimisel salasõna PARUKAS.

Rohkem infot lavastuse kodulehel: http://www.uusteater.ee/baskin-ehk-nalja-pohivormid

Jaga uudist ka teistega!