AP Lifstyle ja AP Education tähistavad hooaja lõppu ja uue algust. Tule ja saa sellest osa!

AP Lifstyle ja AP Education on ülimalt tänulikud, et loodud koolitusprogramm on Eesti juuksurite poolt nii soojalt vastu võetud. Pikaaegse kogemusega juuksur Aili Puss on viimased 4-5 aastat spetsialiseerunud just soengutele. Aili on mõistnud, täiendades end välismaal just uute ja kaasaegsete soengutehnikate õpetamises, et kui on olemas tahe, siis saab igaüks olla oma töös veelgi loovam, andekam ja potentsiaalirikkam .

Aili Puss: „Olen tänulik kõigile, kellel on olnud minusse usku. Tean, et varsti mõistavad kõik, mida ma soovin edasi anda.“

Mis on Ap Education

AP Education annab algteadmised, kuidas uuesti alustada, kuidas leida kirg, et midagi luua ja et olla edukas oma töös, mida iganes sa ka ei tee.

„Olles tagasi tulnud Saksamaalt 2016 oktoobris, olin teelahkmel, mis edasi, kas minna välismaale või jätkata jäämägede purustamist Eestis,“ meenutab Aili Puss. Ta teadis väga hästi, et see ei saa olema kerge ning äsja oli lõppenud ka koostöö ghd Eestiga, kuna nende väljavaated ei ühtinud enam. Ainult pool aastat hiljem on ghd tagasi Aili elus ning ta kannab uhkusega nime ghd ambassador ning samuti on ta tuntud kui AP Lifestyle loovkoolitaja.

Parim tagasiside on Aili jaoks aga see, et tema õpilased on taas hakanud oma tööd armastama, nende maailmapilt on muutunud ning nad on hakanud nö kastist välja nägema.

Aili Puss: „Mina valin raskema tee ja tean, et see on palju põnevam ning huvitavam, sest sellel teel on nii palju uusi inimesi, mõtteid ja inspiratsiooni.“

Küsimusele, kuidas ta kõike seda üksi jõuab, vastab Aili aga, et tegelikult pole ta sugugi üksi.

„Suure kummarduse teen siinkohal kahele inimesele, kes tulid mõttele alustada Meisterjuuksuri täiendõppekursusega ja kutsusid mind sinna õpetama. Kertti Viru on Juuksurite Ühenduse patroonleedi ja seda sõna otseses mõttes. Olen aru saanud et Juuksurite Ühendus on koht, kus kõik juuksurid ja brändid kokku saavad. Eesti ei ole nii suur, et me ei saaks oma väge ühendada.  Kaja Seppel on inimene, kes soovib oma põhjalikke teadmisi anda edasi just lõikuste tasandil. Kõigil meil on oma kirg ja suund.“

Samas tunnen siiani, et Eestis oli ole me veel nii avatud, kui minu süda sooviks, lisab Aili ja selgitab, et ikka veel valitsevad hirm, kadedus ja segadus. Sellest tundest ajendatuna sündis ka mõte teha midagi koos ja ületada neid piire – teha midagi, mida enne keegi teinud ei ole.

 

Aili Puss: „Kallid juuksurid ja ilutarbijad pöördun teie poole nüüd kutsega –  tule välja, sulle pakutakse silmailu, inspiratsiooni ja palju, palju uut. Säti end kauniks ja naudi õhtut. Mis saaks olla veel toredam kui sellest saaks iga-aastane traditsioon ilumaailmas ehk pidulik koolitushooaja lõpupidu ja suvealguse pidulik tähistamine. Siinkohal pole tähtis, millistel koolitustel sa oled käinud ja millistel mitte, oluline on, et ilumaailm on osa sinu elust.

Südamest tänades, Aili“

Tule kohale, tule välja  ja alles siis otsusta, kuidas oli ja on. Muuseas, mammutid surid välja sellepärast, et ei väljunud oma mugavusstsoonist.

Veel ei ole hilja endale pilet peole hankida:

AP Lifestyle ja AP Educationi koolitused enne suve:

Aili Puss’i põhjalik loki- ja lainekoolitus! 11. juuni

Aili Puss’i põhjalik loki- ja lainekoolitus! 14.juuni

Ülespandud soengud meikaritele ja soenguhuvilistele! 15.juuni

 

 

 

 

 

 

Jaga uudist ka teistega!