Inspireerivad soengukoolitused juunis & juulis

Soengumenüü™ kutsub Sind osa saama põnevatest & inspireerivatest soengukoolitustest. Registreerudes hiljemalt 23.05 vähemalt kolmele koolitusele, pääsed kõigile koolitustele -30% soodustusega.

Koolituste programmi läbinutel on hea võimalus liituda Soengumenüü parimate salongidega, saada lisareklaami ning uusi potensiaalseid kliente.

Soengukoolitusi viib läbi Erica Teras, kes on ühtlasi Soengumenüü™ geniaalse idee autor ja looja, kes töötas 4 aastat GHD müügijuhi ja koolitajana ning kelle tõeliseks kireks on soengud.

Koolitus juuksegurmaanile: Põnevad punutised

Koolitus toob teieni ühtaegu kiiresti valmivad kui ka stiilsed soengud, mis sobivad igasse tähtsündmusse ja päeva. Koolitusel keskendutakse põnevatele punutiste tehnikatele ja stiilsetele soengunippidele.

Koolitus toimub:
5. juunil kell 10.00 – 13.30

Kestus: 3 h
Maksumus: 60 eur
*sisaldab kohvipausi & suupistet
Loe lähemalt SIIT

Inspireeriv lokitehnikate koolitus Vol.1 – esmaosalejale

Siin koolitusel õpid kümnel erineval viisil tegema lokke kiiresti, kaasaegsete ghd tangide ja sirgendajate abil nii, et sind kiidetakse kuni järgmise kevadeni või veelgi kauem. Käesolev koolitus on suunatud eelkõige esmaosalejatele, kes meie koolitustest varasemalt pole osa saanud. Ilma pikema jututa näidatakse ja katsetatakse nii klassikat kui ka modernset lokimoodi.

Koolitus toimub:
13. juunil kell 10.00 – 13.30

Maksumus: 69 eur
Kestus: 3 h
*sisaldab kohvipausi & suupistet
Loe lähemalt SIIT

Inspireeriv lokisoengute koolitus Vol.2 – ProStyle

Käesolev intensiivne koolitus on suunatud edasijõudnutele, kes on  juba tuttavad erinevate lokitehnikatega. Kinnitame varasemad oskused klassikalises ja modernses lokimoes ning õpime neid viimistlema pilkupüüdvatesse soengutesse. Koolitaja jagab stiilseid ja kiireid nippe kuidas lokkidest viimistleda silmapaistvaid soenguid.

Koolitus toimub:
14. juunil kell 10.00 – 13.30

Kestus: 3 h
Maksumus: 69 eur
*sisaldab kohvipausi & suupistet
Loe lähemalt SIIT

Pulmasoengute koolitus

Koolitus toob teieni laias variatsioonis pulmasoenguid, alates ülespandud lokisoengutest, lõpetades punutistega. Kuna õige pulmasoeng peab olema eriti silmapaistev, on omal kohal ka lisajuuste, soengutäidete ja aksessuaaride kasutamine. Koostööd teeme siin osas
Eesti ehtedisaineri by Katriin´ga

Koolitus toimub:
19. juunil kell 10.00 – 16.00

Kestus: 5.5 h
Maksumus: 99 eur
*sisaldab kohvipausi & lõunat
Loe lisa SIIT

Koolitus juuksegurmaanile: Red Carpet soengud

Koolitus toob teieni pilkupüüdvaid punase vaiba pidulikud soengud, milles särada.

Koolitus toimub:
10. juuli kell 10.00 – 15.00

Kestus: 4.5 h
Maksumus: 89 eur
*sisaldab kohvipausi & lõunat
Loe lähemalt SIIT

Koolitus juuksegurmaanile: Vintage soengud

Möödunud ajastute aegumatutest soengutest õhkub ühtaegu nii naiselikku võlu kui müstikat! Koolitusel õpid selgeks vintage soengute elemendid: Victory rolls, vesilane & suur tukk, ning nende kasutamise soengukunstis. Sellelt koolituselt saad kaasa palju kasulikke soengunippe erinevate soengu viimistlemiseks.

Koolitus toimub:
24. juulil kell 10.00 – 16.00

Kestus: 4.5 h
Maksumus: 89 eur
*sisaldab kohvipausi ja lõunat
Loe lähemalt SIIT

Kõigile koolituste läbinutele väljastatakse TUNNISTUS!

Personaalsed & intensiivsed koolitused viiakse läbi väikestes gruppides, mis koosnevad maksimaalselt 8. inimesest – seega soovitame aeg koolitusele aegsasti broneerida. Iga osaleja omandab kõik vajaminevad oskused tehes kaasa nukupeadel, seega pole vaja muretseda modellide pärast.  

Lisaks pakume koolitusi ka gruppidele. Pane ise kokku kuni 8. liikmest koosnev seltskond ja leiame koos sobiva aja. Koolituse hind alates 250 eur + km. Küsi julgelt pakkumist!

KOOLITUSED TOIMUVAD:
@ Decoris Showroom
aadressil Telliskivi 60N, II korrus, Tallinnas

Lisainformatsioon:
erica@decoris.ee
Kontakt: +372 58558123

Jaga uudist ka teistega!