Pikseldatud juuksed – revolutsiooniline värvitehnika

Pikslitest on seni räägitud seoses foto- ja videotehnikaga. Nüüd on sõna piksel omal kohal ka siis, kui räägime juuste värvimise tehnikatest. „Süüdi“ on selles Madriidis paiknev stuudio X-Presion, mis on oma fookuse asetanud just uute juuksuritöö tehnikate väljatöötamisele. Nende portfoolio tõestab, et juuksed on nende jaoks lõuend nagu kunstnikule valge paber.

Juuste pikseldamine on värvitehnika, millega saavutatakse uudne kromaatiline dimensioon ja liikuvus, mis loob juustesse erinevate tekstuuride abil piksliefekti. Lihtsalt öeldes muutuvad juuksed maagiliseks.

Sellist värvitehnikat esitleti Revlon Professional viimases trendikollektsioonis ning kohe hakkasid pildid levima kõikjal sotsiaalmeedias.

Kindlasti on paljudel tekkinud küsimus, kuidas seda tehakse ja kus saab seda õppida. Trend on nii värske, et selle autorid teevad esimese tutvustava seminari alles käesoleval kuul ehk veebruaris 2015. Nii et, rongist pole veel keegi maha jäänud ja loodame, et varsti saab sellist loomingulist värvidemängu näha ka meie klientide juustes.


 

Jaga uudist ka teistega!