Jaapani imevidin on muutumas juuksestilistide lemmikuks

Jaapanist pärit imevidinate ainuke tõhus pool on tihtilugu see, et nad tekitavad palju elevust ja ajavad ratsionaalselt mõtleva inimese naerma. Seekord on turule toodud aga midagi sellist, mille on kiiresti omaks võtnud mitmed juuksestilistid ja mida võis väga tihti kohata ka prestiižsete moenädalate backstages  – uudse difuuseri (Y.S. Park).

Miks siis see imeline kotike fööni otsas on parem kui harjumuspärane difuuser ehk õhu hajutaja? Vastavad tunnustatud juuksestilistid:

  • Ta hajutab õhku teistmoodi. Põhimõtteliselt teeb ta täpselt sama, mida kõik teised difuuserid – hajutab föönist tuleva õhu, kuid erinevus on selles, et ta jätab alles ainult kuumuse. Titaanist ja hõbedast sõelotsiku abil on tunne nagu hoiaksid radiaatorit juuste kohal – ei mingit tuule sasimist (Chris Lospalluto)
  • Ta püsib paigal. Enamus difuusereid, mis on fööni otsa kinnitatud, kipuvad sealt lahti tulema ja suure kolinaga maha kukkuma. See difuuser sobitub aga kenasti fööni otsaga, püsib paigal ning teda on võimalik ka nööride abil kinnitada. Peale selle on ta pehme, klassikalised difuuserid on tehtud tugevast plastmassist, mis ei ole eriti meeldiv kui pead puudutab (Misty Miller  Aveda Scott J Salon).
  • Ta on kerge. Fööni otsa kinnitatuna ei anna ta juurde lisaraskust. Täpsemalt, teda pole üldse tunda. Samuti on teda kerge igal pool kaasas kanda.
  • Töötab kiiresti. Üldjuhul tähendab difuuseri kasutamine seda, et föönitamise aeg pikeneb. See on nii sellepärast, et õhk suunatakse edasi nö suuremala alale ja õhu väljumise tugevus ei ole nii tugev kui tavalise föönitamise puhul. Y.S. Park`i puhul see aeg aga ei pikene vaid isegi lüheneb, kuid lokid jäävad siledad ja läikivad, ei mingit kahusust.
  • Veel meeldib juuksestilistidele, et see difuuser on väga soodsa hinnaga. Ametlikus poes on hinnaks $50-$60 ning netis surfates võib selle kätte saada lausa $28-$50. Kui soodne see on, jääb juba igal ühel endal otsustada.
Jaga uudist ka teistega!