Suur horoskoop juuksuritele 2017

Jäär

Sinu jaoks on see aasta üks suur pidu ja pillerkaar. Ainus tõrvatilk võib olla see, et ülemus ei mõista seda. See on imelik, sest töö ei tohi ju olla kohustus vaid nauding ning sellepärast peaks ju lõbutsemine klientidega täiesti ok olema.

Tasub ka tähele panna, et tähed soosivad uue äri alustamist 2017.

Tervis peab kõigele sellele vastu ainult siis kui eksimine spordisaali saab  traditsiooniks.

Armuelu on ka suurepärane kui sa ei anna lubadusi, mida sa pidada ei suuda.

NB! Märtsis lõikad kindlasti sõrme, aga see võib juhtuda ka teistel kuudel aastal 2017

Sõnn

See aasta on täis rahu ja harmooniat. Paljud leiavad oma spirituaalsuse ning turule tulevad teenused nagu vaimnejuukselõikus, spirituaalne värvitehnika, zen keemiline lokk jne. On aeg oma hirmudele vastu seista ning jagada oma spirituaalsust ka nende klientidega, keda muidu peljanud oled. Kui nad nüüd ikka jätkavad sinu juures käimist, siis võta seda kui õppetundi.

Tervise tagab sulle ainult tervislik toitumine, kuid pead ise otsustama, mida see täpselt tähendab.

Kõik afäärid armuelus võivad nüüd muutuda püsisuheteks. Eks sa ise tead, kas see on hea või mitte.

NB! Veebruaris lõikad sõrme. Kui sul õnnestub seda vältida, siis juhtub see mõnel järgmisel kuul.

Kaksikud

Sinu elus algavad suured muutused! Muidugi ainult siis, kui sa seda oma hüperaktiivsuse ja igale poole trügimisega ära ei riku. Sa ju mõistad, et juukseid lõigata ja pea peal seista korraga ei saa. Kui sa just mõtlesid, et kuidagi ikkagi saaks, siis mõtle veel korra. Sellel aastal tasub üldse pikalt enne mõelda ja kaaluda, just finantsiliselt, kui midagi plaanima hakkad.

2017 avastad endas ka selgeltnägija võimed ja saad sõbraks oma sisemise minaga. Pea aga meeles, et kõik ei taha su võimetest osa saada, kliendid võivad sind kartma hakata.

2017 on aasta, kui Kaksikud leiavad endale selle kõige õigema kaaslase nii armuelus kui tööelus. Ta tuleb su ellu ise, otsingureide ära korralda.

NB! Ole kääridega ettevaatlik juulis. Samas, kui sul juulis õnnestub seda sisse lõikamist vältida, siis mõnel teisel kuul juhtub see ikkagi.

Vähk

Sel aastal tuleb sul langetada mitmeid raskeid ja elumuutvaid otsuseid. Tea, et kui klient soovib midagi, mis käib sulle vastu, siis oled kas ajast maha jäänud või ajast ees. See on muidugi suhteline, sest mood käib ju ringiratast. Kui imetled oma kätetööd, mis läigib ja on korrektne, kuid mis kliendile ei meeldi, siis loe kümneni ja kuula ära, mis klient arvab. Usu, see aitab. Sama on ka kodus, mõnikord võib ka kaaslasel õigus olla, kuigi seda pole kunagi veel juhtunud. Tervis ja suhted nõuavad tõsist tööd.

Ära raiska raha kallitele asjadele, mida sul tegelt vaja ei ole, investeeri see parem millessegi enneolematusse. Ole julge ja tee 2017 midagi, mida sa varem teinud ei ole. Olgu selleks siis kasvõi uus juuksevärv.

NB! Oht kääridega sisse lõigata, nii endale kui kliendile, on aastaringne

Lõvi

See aasta tuleb imeline. Aga seda muidugi ainult siis kui tegutsed. Diivanil lamades ja küpsiseid järades ei juhtu midagi, kuigi sa arvad, et juhtub. Sa tahad olla karja juht ja mõned inimesed  lasevad sul ka nii mõelda, kuid need teised, kel pole vaja sind imetleda, näevad su puudused kiirelt ära. Kui sa ikka tattood lõigata ei oska, siis mine õpi, ära arva, et see tuleb sul lihtsalt välja.

Muidu ootab sind ees tore reis läbi 2017 aasta. Võib ka juhtuda, et sinu loteriipilet, mida oled, viimased kümme aastat iga nädal ostnud, võidab lõpuks. Tea, et kui see sellel aastal ei juhtu, siis juhtub see mõnel järgmisel aastal.

NB! Kui tunned äkki, keset juukselõikust, valu, siis seda ei teinud kliendi juuksed vaid sinu käärid, millega endale näppu lõikasid.

Neitsi

Sinu märksõnaks on diplomaatia. Mõned eelmise aasta otsused kipuvad kummitama ja nõuavad tegelemist. Näiteks võib kaks kuud tagasi tehtud värv olla kliendi juustelt maha kulunud või on neli kuud tagasi tehtud lõikus totaalselt oma kuju muutnud. 2017 on aeg, kui tuleb kord majja lüüa. See ei tähenda ainult, et pead valima inimesi, kellega suhtled, see tähendab ka seda, et aeg on see vana ja räsitud lemmikhari uue vastu vahetada.

Kui klient küsib midagi, mis sulle ei meeldi, siis tee proovi ja katsu temaga ühine keel jõuda. Usu, ajaloos on teada fakte, et selline lähenemine on edukas.

NB! Septembris kipuvad sind ründama terariistad, eriti juuksurikäärid. Isegi siis, kui sul õnnestub nende rünnakut vältida, tabavad nad sind ootamatult mõnel teisel kuul

Kaalud

Kui muidu oled ikka ja jälle kaalunud, kas valida kollased või rohelised kingad või kas värvida juuksed roosakas blondiks või blondiks, millel on roosaks läige, siis 2017 on aeg hakata ka värvi ennast kaaluma. Eriti enne seda, kui hakkad seda kliendile pähe panema.

Sel aastal oled loominguliselt tipus. Oht on muidugi kaotada reaasus ja unustada, et sul on ka pere ja sõbrad. Olukord on eriti hull, kui vanaisa õetütre juubelil kõikide külaliste soengud ümber kammid. Seda olukorda ei päästa ka see, kui pärast pikka kaalumist proovid nende esialgset kuju taastada.

NB! Novembris on suhteliselt kindel, et sa ise või mõni sinu kolleeg lõikab endale kääridega näppu.

Skorpion

Sul on eriliselt kiire, sest kõik eelmise aasta jama on vaja ära unustada. Oled täis otsustavust ja meelekindlust, et suudad oma uued eesmärgid ja väljakutsed kindlasti saavutada ja ellu viia. Kui sa tahad selle kõige juures psüühiliselt terveks jääda, siis vaata vähemalt seda, mida sööd.

Kliendid on sinu ees relvitud, sest sõidad neist lihtsalt üle ning tutvustad neile nii paljusid uusi ideid, et nad ei juge piiksugi teha ning tõepoolest arvavad, et see, mis sa neile pähe keerasid on totaalselt IN ja sobib neile.

Armuelu on mitmekülgne, kuid suudad ainult paar nime meelde jätta.

NB! Kui sa arvad, et iga juukselõikusega peab kaasnema verejooks sõrmest, siis mõtle veel. Laena kolleegilt plaastreid.

Ambur

Oled täis entusiasmi ja soovi edasi minna. Sinu sotsiaalne elu on erakordne, kõik sinu projektid õnnestuvad ja toovad sisse. Seda muidugi ainult siis, kui seda ise usud ja natuke matemaatikat teed enne, kui maailma vallutama hakkad.

Sel aastal oled eriti atraktiivne ja seksikas ning seda märkavad ka sinu kliendid. Tea, et kui klient lubatakse juuksurisse ainult koos elukaaslasega ei tähenda see, et sinu kliendibaas on pidevas suurenemises.

Ainus asi, mis sind takistab läbi selle aasta täispurjedes purjetamast on igasugused allergiad. Nagu öeldakse, kõik peab olema tasakaalus ning see tüütu lööve võib sind säästa suurtest jamadest.

NB! Aprillis on suur oht kääridega näppu lõigata. Kui sinu sõrmed jäävad terveks, aga sõrme lõikab kolleeg, siis tea, et sinu kord lükkus järgmisesse kuusse

Kaljukits

2017 märksõnadeks on rahu ja harmoonia. Kõik, millele oled aluse pannud läheb nüüd omasoodu edasi. Sa lased end edasi viia mõttel, et oled saanud hakkama millegi suurega ning sinust peetakse lugu. Oled oma ala tipp. Oluline on, et seda ise usud, sest siis sa ei näe, kuidas asjad tegelikult on.

Oma harmoonilisusega nakatad ka kliente. Varsti nad mõistavad, et ükskõik, mida nad sulle räägivad, teed sa ikka seda, mis sulle meeldib. Osad neist langevad küll sellest masendusse, aga tugevamad jäävad alles.

Romantikaga on ka kõik rahulik. Seda kas on või ei ole.

NB! Kuigi sisselõiked sõrme jätavad sind külmaks, tasub ikkagi arvestada, et kõik inimesed ei talu verd ja kui selline on sul toolis, siis minestanud inimese juukseid on väga raske lõigata

Veevalaja

2017 on eriliste võimaluste aasta. Iga ettevõtmine, millele lähened südamega puhkeb õitsele. Oluline on aga täpselt järele mõelda, mida sa teha soovid. Tööd on sul igatahes palju ja kuna sulle selle tegemine väga meeldib, siis tuleb seda juurde nii ustest kui akendest. Võid avastada klientuuri hulgast inimesi, kellega siiani pole kunagi ühist keelt suutnud leida. Nende õnnestumiste tuhinas teed ka selliseid soenguid, mida iialgi enda omaks ei tunnista. Põhjuseid on kaks,  nad on kas liiga õudsed või siis liialt täiuslikud. Oled kui mesilane, kes õielt õiele lennates unustab eelmise ja ründab järgmist. Naistel on seejuures oht/võimalus 2017 rasedaks jääda, mehed aga võivad kellegi rasedaks võluda.

NB! Sinu töös on niipalju kirge, et igal kolmapäeval on sul oht näppu lõigata. Mõnikord võib see ka mõnel teisel nädalapäeval juhtuda

Kalad

2017 suhtud sa oma ellu rahulikult ja positiivselt. Selline suhtumine on ka sinu professionaalse ja isikliku elu edu võtmeks. Mõnikord unustad, et oled salongis ja kujutad ette, et lõikad juukseid suurel laval ning sind saadavad ahhetavate fännide ovatsioonid. Siis aga selgub, et tegelikult mingit aplausi ei ole ja klient küsib hoopis, et palju sa selle kõige eest tahad raha saada. Õnneks suudad sa sellesse positiivselt suhtuda.

Selline pilvedes ja unistustes olek võib olla aga takistuseks, kui oled endale seadnud reaalseid eesmärke. Näiteks soovisid aastavahetusel, et sul oleksid kõige vingemad käärid, 2017 selgus aga, et ega sa ise ka täpselt ei tea, mis see vinge tähendab.

Kõiges, mis ette võtad oled siiras ja püüdled terviklikkusele. Kahjuks aga kõik kliendid ei taha teada, et neil on kole topeltlõug, liialt esile tulev nina või kukal, mis meenutab järsku langust.

NB! Rahu ja positiivsust läheb sul eriti vaja aasta teises pooles kui endale eriti sügavalt näppu lõikad.

 

Jaga uudist ka teistega!