Seda teavad ainult juuksurid…

Sinu käed ei ole kunagi enam endised. Pole oluline, kas töötad hetkel juuksurina või jätsid ameti maha 10 aastat tagasi, sinu kätel on  märke, mis viitavad loendamatutele peapesudele ja, mis seal salata, ka kääri riivamistele.

Enamus sinu riideid on märgistatud. Kõikidel riietel, millega oled vähem või rohkem tööl käinud, on oranžid täpikesed, mis meenutavad loendamatuid kohtumisi blondeerijaga.

Kõik su sugulased eeldavad, et juukselõikus on tasuta

Tegelikult huvitab sind see, kuhu su klient plaanib puhkusele minna samavähe kui mitte üldse. Muidugi, kui ta juhuslikult sind tasuta kaasa ei taha võtta.

Kui klient ütleb, et tee mida tahad, siis tähendab see seda, et lõika 0.5 mm ja tee täpselt samasugune soeng nagu sa oled seda viimased 10 aastat  teinud

Mõiste, et laupäev on puhkepäev, võid ära unustada. Ja veel võid ära unustada kõik pühad ka.

Ka juuksurid kannavad mõnikord ebaõnnestunud soengut, sest alati pole see uus ja äge trend just see õige.

Neid hetki on olnud ja tuleb veel, kus mõni sinu piinlik kehaosa on tugevalt vastu meeskliendi küünarnukki surutud. Pole midagi teha, harju ära.

Kui klient hoiab pesutoolis silmi pärani, siis ei ole Halloween, lihtsalt selline klient on

Kui näed, et adminni juures on klient, kel on juukseid nagu mammutil, siis ükskõik, milliseid palveid sa ka taeva poole ei saada, see klient on sinu juurde.

Sa ei tohi naerda ega muud moodi emotsioonitseda, kui klient räägib sulle läikivates ja siledatest juustest ja näitab Tina Turneri pilti.

See hetk, kui oled lapse juukselõikusega poole peale jõudnud ja sa märkad tinge….

Kõige hirmsam hääl on see, kui su käärid kukuvad vastu kivipõrandat…. Ja siis on õudne veel see hääl, mis sa tegemata jätad, kui selgub, et see juhtus tänu kellegi hoogsale hõljumisele mööda salongi

On hetki, kui sa ei taha oma jalgu vaadata ega neist rääkida.

Ei, ma ei oska hooldada teie koera kasukat.

Mõnikord sa tunned, et ei taha enam ühtegi inimest näha ja mõnel õhtul pole sul niipaljugi jõudu, et ära surra, kuid igal hommikul tunned sa rõõmu, et sul on maailma põnevam töö ja maailma parimad  kliendid.

 

 

 

Jaga uudist ka teistega!