Kim Vo 6 näpunäidet blondide toonide värvimiseks

Vietnami päritolu Kim Vo on üles kasvanud Euroopas ja täna tegutseb peamiselt USAs. Tuhanded erialased artiklid ja osalemine populaarsetes teleshowdes nagu „Extreme makeover“, „Shear Genius“ jt on temast loonud ülemaailmselt tunnustatud soengu-, ilu- ja stiilieksperdi.

Talle kuuluvad mitmed juuksurisalongid ning ta on loonud tootesarja värvitud juustele. Tema vaieldamatud lemmikud on just blondid toonid.

  1. Juuksed on sinu lõuend

Ole loominguline ning ära lase end liialt kammitseda tehnilistest aspektidest. Vaata juukseid kui lõuendit kuhu lood oma teose. Samas pea aga meeles, et iga sinu maalitud salk/pintslitõmme oleks võimalikult õhuke.

  1. Trimmi oma pintsleid

Parima bayalage tulemuse saamiseks lõika oma värvipintsel vikerkaarekujuliseks. Parim ombre ja sombre valmib nurgaga pintsli abil – üks pool madalam, teine kõrgem.

  1. Pane ta särama

Väga oluline on kliendi personaalsusega arvestamine. Küsi temalt, kas talle meeldib rohkem sosistamine või soovib ta rääkida kõva häälega (kas võimalikult loomulik toon või külluslikult kirgas). Mõnikord võib klient ka vastata, et sosistamine on rohkem meelepärane, kuid vahel tahaks ka karjuda. Sellisel juhul võid talle pakkuda lisaks erksaid toone, mis püsivad paar pesu.

  1. Garanteeri värskus

Ära lase oma suurt tööd rikkuda ning hoolitse selle eest, et klient hooldaks oma juukseid just blondidele juustele mõeldud toodetega. Kindlasti rõhuta talle, et liigne päike ei ole juustele hea ning rannas ja mujal päikese käes olles tuleks juuksed kinni katta.

  1. Kiire korrigeerimine

Eelmisel korral soovis su klient minna toon tumedamaks. Täna oled sa arvestanud kiire juurevärviga, kuid klient teatab, et soovib taas olla heledam. Selleks, et jääksid graafikusse, tee nii:

Kanna juurtele toon, mida klient täna soovib ning tumedale osale, mis on kohe juurte kõrval, kanna kaks tooni heledam toon. See pehmendab tumedat tooni ning muudab üldmulje ühtlasemaks.

  1. Kiika külmkappi

Mõni klient armastab väga ujuda, kuid tema juuksed muutuvad tänu basseiniveele rohekaks. Palu tal kodus võtta külmkapist ketšup ja see endale pähe määrida ning hoida 20 minutit. Ketšup eemaldab kõik sinna, tänu basseiniveele, kogunenud vase jäägid. Võib juhtuda, et klient ei taha enam iialgi süüa hamburgerit jms, aga tal on kaunid blondid juuksed.

Jaga uudist ka teistega!